NEDEN BİR SİTEYE İHTİYACIM VAR?

Web sitesi aynı zamanda çağın medyası olan internet üzerinde yer alan, size ait bir iletişim panosudur.

Bilindiği üzere internet, radyo ve televizyon gibi bir medya sayılmakta ve etkinliği açısından diğerlerinden ön plana çıkmaktadır. Bir web sitesi sayesinde, firmanızın tanıtımını ya da kendiniz ile ilgili bilgilerin sunulmasını çok daha büyük kitlelere (tüm dünyaya) en ekonomik şekilde yapabilirsiniz.

Web siteniz bir bakıma sizin vizyonunuz olacaktır. Sitenizi ziyaret edenler firmanız ya da ürünleriniz/hizmetleriniz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olacaklardır. Kurumsal kimliğinizi tamamlamış firmanız ile web siteniz bir bütün olup, daha büyük bir anlam taşıyacaktır.

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER

ÖZGÜN FİKİRLER İÇİN ÖZGÜN YAZILIMLAR

Bir web sitesinden veya hazır paket programlardan ziyade kendi markanızı yaratacak özgün bir yazılım fikriniz mi var?

Sadece fikir olarak kalmasın.

Başkalarından bir adım başlamak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Nasıl yapacağınızı, nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız da merak etmeyin. Projenizi hazırlamanın yanı sıra danışmanlık hizmeti de veriyoruz.

E-TİCARET PAKETLERİ

Türkiye’de yaklaşık 48 milyon internet kullanıcısı var ve bu kullanıcıların yüzde 87’sini oluşturan 41,5 milyonu interneti istisnasız her gün kullanıyor. Bu kitlenin internet üzerinde e-posta okumak ve sosyal ağlara girmek haricinde en sık yaptığı eylem, online ürün bilgisi aramak. Türkiye’nin yalnızca 1 aylık e-ticaret kullanıcı etkinliklerine baktığımızda, internet kullanıcılarının yüzde 52’sinin satın almak üzere online ürün veya hizmet aradığını, bir online perakende mağazasını ziyaret ettiğini, yüzde 43’ünün de bu satın almayı yaptığını görüyoruz.

Bu istatistikler sizi de heyecanlandırıyor mu? Sanırım o yüzden burdasınız. Siz de internet üstünden ticaret yapmak ve müşteri kitlenizi arttırmak istiyorsanız tam size göre paketlerimiz mevcut.

WEB TASARIM

Hepimiz biliyoruz ki, bir yemeği güzel yapan ve tadına etki eden şey sadece içindeki malzemeler değildir. İyi bir şekilde hazırlanmış ve servis edilmiş bir yemeğin tadını ne verebilir?

Varolan bir sitenizin tasarımını daha modern hale getirmek mi istiyorsunuz? Veya bir öğrencisiniz ve günümüz standartlarına uygun, responsive bir web tasarımına ihtiyacınız var. Belki de bir yazılımcısınız ve yazılımınız için modern ve işlevsel bir tasarım arıyorsunuz.

Aradığınızı tam olarak size verebiliriz.

SOSYAL MEDYA &
REKLAMCILIK

Günümüz dünyasında internete bağlanan her 10 kişiden 9’nun en az bir sosyal medya hesabı olduğunu biliyormuydunuz?

Artık herkesin kabul ettiği bir gerçek var. Sosyal medya sadece bir eğlence alanı olmaktan çoktan çıktı.

Bu kadar büyük bir kitleye doğru zamanda, doğru etkiyle ve doğru hitap etmek hem şirketinizi hemde şahsınızı çok ileriye taşıyacaktır. Sizin için bu platformlarda gerekli tüm araştırmaları yapıp, sizin bütçenize en uygun reklamcılık işlemlerini yapabiliriz. 

DOMAIN & HOSTING

Hosting veya Domain hizmeti aldığınız firmanızdan memnun değil misiniz? Yada web site / uygulamanızı yayınlamak için uygun hosting mi arıyorsunuz?

En uygun fiyatlar ile size hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

SEO HİZMETLERİ

GÖZÜNÜZ YÜKSEKLERDE OLSUN

İnternetin yazılı olmayan bir kuralı var. Google aramalarında çıkmayan birisi internette yoktur!

Evet bu kadar iddalı bir cümle. 

Ne kadar kaliteli bir hizmet sunarsanız sunun Google’da ilk sayfada çıkmıyorsanız potansiyelinizin çok altında bir hedef kitlesine hitap etmiş olursunuz.

Markanızı arama motorlarında üst sıralara çıkarmak için çok doğal çalışmalar yapıyoruz.